Kontakt

Vi hjälper dig gärna med dina frågor! Kontakta oss genom nedan formulär eller leta upp den avdelning du söker. Vi hörs!




    Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig.

    Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig. Läs mer här

    Kontaktpersoner

    Sälj & Marknad
    Kundtjänst & Support
    Produktion
    Ekonomi
    Ledning

    Skandinavien & Baltikum

    Johan Olsson Säljchef
    T +46 (0) 454 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Nina Nordqvist Sales Manager Sweden
    T +46 (0) 454 20 38 24 M +46 (0) 705 75 76 69 E nina.nordqvist@scanbox.se
    Joakim Nilsson Customer Success Manager Sverige
    T +46 (0) 454 20 38 23 M +46 (0) 795 85 15 50 E joakim.nilsson@scanbox.se
    Simon Svensson Area Sales Manager Finland, Norway, Denmark & Baltics
    T +46 (0) 734 27 44 27 E simon.svensson@scanbox.se

    Europa

    Marc Reutter Regional Manager DACH & Europe
    M +49 171 8192274 E marc.reutter@scanbox.se
    Karsten Knabe Account Manager North Germany
    M +49 160 1539176 E karsten.knabe@scanbox.se

    Indien, Mellanöstern & Afrika

    Paul Micallef Regional Head MEA - APAC - India - Africa
    M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
    Chef Varun Bajaj Representant Indien
    T +91 9741642152 S +91 9810421693 E vb@scanbox.se
    Babu Shamsudheen Area Sales Manager Gulf Region
    M +97 150 3757 212 E babu.shams@scanbox.se

    Asien och Oceanien

    Paul Micallef Regional Head MEA - APAC - India - Africa
    M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
    Brendon Grosse Representant Australien
    Gary Qiuyan Representant Kinesiska Fastlandet
    Phoebe Ng Representant Hong Kong & Macau
    M +852 9659 1288 E phoebe@elitehc.com.hk
    M. Syahrul Mohideen Area Sales Manager - SEA
    M +62 812 1399 715 E syahrul.mohideen@scanbox.se

    Americas

    Jorge Ortega Representant Sydamerika
    T +56 22241 7695 M +56 99238 6627 E jortega@heala.cl

    Sälj och Marknad

    Johan Olsson Säljchef
    T +46 (0) 454 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Jens Borgqvist Marknadsansvarig
    T +46 (0) 454 57 29 24 S jens.borgqvist E jens@scanbox.se
    Oscar Lindström Marknadskommunikatör
    T +46 791 43 22 38 E oscar.lindstrom@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    E info@scanbox.se

    Kundtjänst

    Cizela Arnell Business Support
    T +46 (0) 454 57 29 15 M +46 (0) 734 27 44 22 E cizela.arnell@scanbox.se
    Lisa Burén Team Lead Business Support
    T +46 (0) 454 57 29 12 M +46 (0) 734 27 44 12 E lisa.buren@scanbox.se
    Kundtjänst – om du har generella frågor
    T +46 (0) 454 30 83 00 E info@scanbox.se
    Orderläggning – vid nyförsäljning av produkter
    T +46 (0) 454 30 83 00 E order@scanbox.se
    Reservdelsbeställning – om du vet vad du behöver
    T +46 (0) 454 30 83 00 E spareparts@scanbox.se

    Teknisk Support

    Teknisk Support – hjälp med felande produkt
    T +46 (0) 454 30 83 00 E service@scanbox.se
    Tobias Zakariasen Teknisk Support
    T +46 (0) 454 57 29 17 E tobias@scanbox.se
    Andreas Månsson After Sales Manager
    T +46 (0) 454 58 81 93 M +46 (0) 723 68 98 35 E andreas.mansson@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se

    Produktion

    Anders Karlsson Produktionschef
    T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
    Sofia Knagg Logistics Manager
    T +46 (0) 454 57 29 13 M +46 (0) 734 27 44 13 E sofia.knagg@scanbox.se
    Axel Åberg Arbetsledare
    T +46 (0) 454 57 29 20 M +46 (0) 734 27 44 20 E axel.aberg@scanbox.se
    Anders Olsson Produktionsplanerare
    T +46 (0) 454 57 29 23 M +46 (0) 734 27 44 23 E anders.olsson@scanbox.se
    Tobias Zakariasen Teknisk Support
    T +46 (0) 454 57 29 17 E tobias@scanbox.se
    Simon Lomnitz Produktchef
    T +46 (0) 454 30 83 00 M +46 (0) 734 24 96 42 E simon.lomnitz@scanbox.se
    Mikael Skåre Strategisk Inköpare
    M +46 (0) 734 27 44 11 E mikael.skare@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se

    Ledning

    Henrik Jonsson CEO
    T +46 (0) 454 57 29 29 M +46 (0) 734 27 44 29 E henrik.jonsson@scanbox.se
    Johan Olsson Säljchef
    T +46 (0) 454 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Anders Karlsson Produktionschef
    T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
    Jenny Sundström CFO
    T +46 (0) 454 30 83 00 E jenny.sundstrom@scanbox.se
    Simon Lomnitz Produktchef
    T +46 (0) 454 30 83 00 M +46 (0) 734 24 96 42 E simon.lomnitz@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se