Kontakt

Vi hjälper dig gärna med dina frågor! Kontakta oss genom nedan formulär eller leta upp den avdelning du söker. Vi hörs!



    Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig.

    Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig. Läs mer här

    Kontaktpersoner

    Sälj & Marknad
    Kundtjänst & Support
    Produktion
    Ekonomi
    Ledning

    Skandinavien & Baltikum

    Christer Askerot Account Manager Sverige & Baltikum
    T 0454 - 57 29 11 S christer.askerot E christer@scanbox.se
    Mikael Eliasson Account Manager Finland, Norge & Danmark | Int. KAM
    T +46 (0) 454 57 29 16 M +46 (0) 734 27 44 04 E me@scanbox.se

    Europa

    Marc Reutter Account Manager Europe
    M +49 171 8192274 E marc.reutter@scanbox.se

    Indien, Mellanöstern & Afrika

    Paul Micallef Account Manager IMEA & APAC
    M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
    Chef Varun Bajaj Representant Indien
    T +919741642152 S +919810421693 E vb@scanbox.se

    Asien och Oceanien

    Paul Micallef Account Manager IMEA & APAC
    M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
    Christopher Lim Representant Singapore & Malaysia
    T +65 96710853 S chrislim64 E christopher.lim@scanbox.se
    Brendon Grosse Representant Australien
    Gary Qiuyan Representant Kinesiska Fastlandet
    Phoebe Ng Representant Hong Kong & Macau
    M +852 9659 1288 E phoebe@elitehc.com.hk

    Americas

    Andrés Ramírez Representant Sydamerika
    T +56 222417695 M +56 985490205 E andres@scanbox.se

    Sälj och Marknad

    Johan Olsson Säljchef
    T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Jens Borgqvist Marknadsansvarig
    T 0454 - 57 29 24 S jens.borgqvist E jens@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se

    Kundtjänst

    Simon Svensson Innesäljare
    T +46 (0) 734 27 44 27 E simon.svensson@scanbox.se
    Cizela Arnell Business Support
    T +46 (0) 454 57 29 15 M +46 (0) 734 27 44 22 E cizela.arnell@scanbox.se
    Kundtjänst – om du har generella frågor
    T 0454 - 30 83 00 E info@scanbox.se
    Orderläggning – vid nyförsäljning av produkter
    T 0454 - 30 83 00 E order@scanbox.se
    Reservdelsbeställning – om du vet vad du behöver
    T 0454 - 30 83 00 E spareparts@scanbox.se

    Teknisk Support

    Teknisk Support – hjälp med felande produkt
    T 0454 - 30 83 00 E service@scanbox.se
    Tobias Zakariasen Teknisk Support
    T 0454 - 57 29 17 E tobias@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se

    Produktion

    Anders Karlsson Produktionschef
    T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
    Sofia Knagg Arbetsledare
    T +46 (0) 454 57 29 13 M +46 (0) 734 27 44 13 E sofia.knagg@scanbox.se
    Axel Åberg Produktionsplanerare
    T +46 (0) 454 57 29 20 M +46 (0) 734 27 44 20 E axel.aberg@scanbox.se
    Klas Hallqvist Kvalitets- och utvecklingsansvarig
    T 0454 - 58 81 90 E klas@scanbox.se
    Tobias Zakariasen Teknisk Support
    T 0454 - 57 29 17 E tobias@scanbox.se
    Lars Petersson Strategisk Inköpare
    T +46 (0) 454 30 83 00 M 0702029900 E purchase@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se

    Ledning

    Henrik Jonsson CEO
    T +46 (0) 454 57 29 29 M +46 (0) 734 27 44 29 E henrik.jonsson@scanbox.se
    Johan Olsson Säljchef
    T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Klas Hallqvist Kvalitets- och utvecklingsansvarig
    T 0454 - 58 81 90 E klas@scanbox.se
    Anders Karlsson Produktionschef
    T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
    Jenny Sundström Ekonomichef
    T +46 (0) 454 30 83 00 E firstname.lastname@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se