Kontakt

Vi hjälper dig gärna med dina frågor! Kontakta oss genom nedan formulär eller leta upp den avdelning du söker. Vi hörs!



Kontaktpersoner

Kundtjänst & Support
Sälj & Marknad
Produktion
Ekonomi & Inköp
Ledning

Kundtjänst

Kundtjänst – om du har generella frågor
T 0454 - 30 83 00 E info@scanbox.se
Jenny Sundstam Kundtjänst & Reservdelar
T 0454 - 57 29 29 E jenny@scanbox.se
Susanne Sundstam Kundtjänst & Orderläggning
T 0454 - 57 29 15 E susanne@scanbox.se

Beställa Reservdelar

Reservdelsbeställning – om du vet vad du behöver
T 0454 - 30 83 00 E spareparts@scanbox.se
Jenny Sundstam Kundtjänst & Reservdelar
T 0454 - 57 29 29 E jenny@scanbox.se

Teknisk Support

Teknisk Support – hjälp med felande produkt
T 0454 - 30 83 00 E service@scanbox.se
Tobias Zakariasen Teknisk Support
T 0454 - 57 29 17 E tobias@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se

Handläggning

Orderläggning – vid nyförsäljning av produkter
T 0454 - 30 83 00 E order@scanbox.se
Susanne Sundstam Kundtjänst & Orderläggning
T 0454 - 57 29 15 E susanne@scanbox.se

Sälj Sverige

Christer Askerot Sälj Sverige
T 0454 - 57 29 11 S christer.askerot E christer@scanbox.se
Torbjörn Peltonen Sälj & Styrelseordförande
T 0454 - 57 29 10 E tobbe@scanbox.se

Sälj Export

Ole Lyngdahl Olsen Säljchef
T 0454 - 57 29 23 S ole.l.olsen E ol@scanbox.se
Johan Olsson Sälj Export / Marknadschef
T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
Christoffer Andersson Sälj Export
T 0454 - 58 81 92 S Christoffer Andersson E christoffer.andersson@scanbox.se
Torbjörn Peltonen Sälj & Styrelseordförande
T 0454 - 57 29 10 E tobbe@scanbox.se

Marknad & Kommunikation

Johan Olsson Sälj Export / Marknadschef
T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
Jens Borgqvist Marknad & Kommunikation
T 0454 - 57 29 24 S jens.borgqvist E jens@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se

Ekonomi

Fredrik Petersson VD & Ekonomichef
T 0454 - 57 29 22 E fredrik.petersson@scanbox.se
Ronja Johansson Ekonomiadministratör
T 0454 - 57 29 28 E ronja@scanbox.se

Inköp

Johan Folkesson Produktions- & Inköpschef
T 0454 - 57 29 16 E johan@scanbox.se
Sofia Folkesson Inköpsadministratör
T 0454 - 57 29 27 E sofia@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se

Ledning

Fredrik Petersson VD & Ekonomichef
T 0454 - 57 29 22 E fredrik.petersson@scanbox.se
Johan Folkesson Produktions- & Inköpschef
T 0454 - 57 29 16 E johan@scanbox.se
Ole Lyngdahl Olsen Säljchef
T 0454 - 57 29 23 S ole.l.olsen E ol@scanbox.se
Johan Olsson Sälj Export / Marknadschef
T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
Klas Hallqvist Utvecklingsansvarig
T 0454 - 58 81 90 E klas@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se