Kontakt

Vi hjälper dig gärna med dina frågor! Kontakta oss genom nedan formulär eller leta upp den avdelning du söker. Vi hörs!

OBS! Vi har haft problem med vår växel. Kommer du inte fram till oss, vänligen maila oss på info@scanbox.se



Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig.

Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig. Läs mer här

Kontaktpersoner

Sälj & Marknad
Kundtjänst & Support
Produktion
Ekonomi
Ledning

Skandinavien & Baltikum

Christer Askerot BDM Skandinavien & Baltikum
T 0454 - 57 29 11 S christer.askerot E christer@scanbox.se
Mikael Eliasson International Key Account Manager
T +46 (0) 454 57 29 16 M +46 (0) 734 27 44 04 E me@scanbox.se
Simon Petersson Teknisk Säljare & Service
T 0454 - 58 81 92 M 0734249642 E simon.petersson@scanbox.se

Europa

Marc Reutter BDM Europe
M +49 171 8192274 E marc.reutter@scanbox.se
Johan Olsson Sälj- och Marknadschef
T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
Mikael Eliasson International Key Account Manager
T +46 (0) 454 57 29 16 M +46 (0) 734 27 44 04 E me@scanbox.se
Susanne Sundstam Innesäljare
T 0454 - 57 29 15 E susanne@scanbox.se

Indien, Mellanöstern & Afrika

Paul Micallef Regionschef
M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
John Brinkman Representant Mellanöstern
T +971 50 754 2809 E john.brinkman@scanbox.se
Chef Varun Bajaj Representant Indien
T +919741642152 S +919810421693 E vb@scanbox.se
Susanne Sundstam Innesäljare
T 0454 - 57 29 15 E susanne@scanbox.se

Asien och Oceanien

Torbjörn Peltonen BDM Asien & Oceanien
T 0454 - 57 29 10 M 0734274410 E tobbe@scanbox.se
Paul Micallef Regionschef
M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
Christopher Lim Representant Singapore & Malaysia
T +65 96710853 S chrislim64 E christopher.lim@scanbox.se
Brendon Grosse Representant Australien
Gary Qiuyan Representant Kinesiska Fastlandet
Susanne Sundstam Innesäljare
T 0454 - 57 29 15 E susanne@scanbox.se
Phoebe Ng Representant Hong Kong & Macau
M +852 9659 1288 E phoebe@elitehc.com.hk

Americas

Torbjörn Peltonen BDM Asien & Oceanien
T 0454 - 57 29 10 M 0734274410 E tobbe@scanbox.se
Andrés Ramírez Representant Sydamerika
T +56 222417695 M +56 985490205 E andres@scanbox.se
Jens Borgqvist Marknad- och kommunikationsansvarig
T 0454 - 57 29 24 S jens.borgqvist E jens@scanbox.se
Susanne Sundstam Innesäljare
T 0454 - 57 29 15 E susanne@scanbox.se

Marknad & Kommunikation

Johan Olsson Sälj- och Marknadschef
T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
Jens Borgqvist Marknad- och kommunikationsansvarig
T 0454 - 57 29 24 S jens.borgqvist E jens@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se

Kundtjänst

Kundtjänst – om du har generella frågor
T 0454 - 30 83 00 E info@scanbox.se
Susanne Sundstam Innesäljare
T 0454 - 57 29 15 E susanne@scanbox.se
Simon Svensson Innesäljare
T +46 (0) 734 27 44 27 E simon.svensson@scanbox.se
Simon Petersson Teknisk Säljare & Service
T 0454 - 58 81 92 M 0734249642 E simon.petersson@scanbox.se

Beställa Reservdelar

Reservdelsbeställning – om du vet vad du behöver
T 0454 - 30 83 00 E spareparts@scanbox.se

Teknisk Support

Teknisk Support – hjälp med felande produkt
T 0454 - 30 83 00 E service@scanbox.se
Simon Petersson Teknisk Säljare & Service
T 0454 - 58 81 92 M 0734249642 E simon.petersson@scanbox.se
Tobias Zakariasen Teknisk Support
T 0454 - 57 29 17 E tobias@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se

Produktion

Anders Karlsson Produktionschef
T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
Klas Hallqvist Kvalitets- och utvecklingsansvarig
T 0454 - 58 81 90 E klas@scanbox.se
Tobias Zakariasen Teknisk Support
T 0454 - 57 29 17 E tobias@scanbox.se
Lars Petersson Strategisk Inköpare
T +46 (0) 454 30 83 00 M 0702029900 E purchase@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se

Ledning

Henrik Jonsson CEO
T +46 (0) 454 57 29 29 M +46 (0) 734 27 44 29 E henrik.jonsson@scanbox.se
Johan Olsson Sälj- och Marknadschef
T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
Klas Hallqvist Kvalitets- och utvecklingsansvarig
T 0454 - 58 81 90 E klas@scanbox.se
Anders Karlsson Produktionschef
T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
Jenny Sundström Ekonomichef
T +46 (0) 454 30 83 00 E firstname.lastname@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se