Kontakt

Vi hjälper dig gärna med dina frågor! Kontakta oss genom nedan formulär eller leta upp den avdelning du söker. Vi hörs!




    Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig.

    Jag godkänner att ScanBox Thermoproducts AB sparar information om mig. Läs mer här

    Kontaktpersoner

    Sälj & Marknad
    Kundtjänst & Support
    Produktion
    Ekonomi
    Ledning

    Skandinavien & Baltikum

    Johan Olsson Säljchef
    T +46 (0) 454 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Nina Nordqvist Sales Manager Sweden
    T +46 (0) 454 20 38 24 M +46 (0) 705 75 76 69 E nina.nordqvist@scanbox.se
    Mikael Eliasson Account Manager Finland, Norge & Danmark | Int. KAM
    T +46 (0) 454 57 29 16 M +46 (0) 734 27 44 04 E me@scanbox.se
    Joakim Nilsson Customer Success Manager Sverige
    T +46 (0) 454 20 38 23 M +46 (0) 795 85 15 50 E joakim.nilsson@scanbox.se

    Europa

    Marc Reutter Account Manager Europe
    M +49 171 8192274 E marc.reutter@scanbox.se

    Indien, Mellanöstern & Afrika

    Paul Micallef Regional Head MEA - APAC - India - Africa
    M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
    Chef Varun Bajaj Representant Indien
    T +91 9741642152 S +91 9810421693 E vb@scanbox.se
    Babu Shamsudheen Area Sales Manager Gulf Region
    M +97 150 3757 212 E babu.shams@scanbox.se

    Asien och Oceanien

    Paul Micallef Regional Head MEA - APAC - India - Africa
    M +971 56 7888 355 S paul.micallef1 E paul.micallef@scanbox.se
    Christopher Lim Representant Singapore & Malaysia
    T +65 96710853 S chrislim64 E christopher.lim@scanbox.se
    Brendon Grosse Representant Australien
    Gary Qiuyan Representant Kinesiska Fastlandet
    Phoebe Ng Representant Hong Kong & Macau
    M +852 9659 1288 E phoebe@elitehc.com.hk

    Americas

    Andrés Ramírez Representant Sydamerika
    T +56 222417695 M +56 985490205 E andres@scanbox.se

    Sälj och Marknad

    Johan Olsson Säljchef
    T +46 (0) 454 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Jens Borgqvist Marknadsansvarig
    T +46 (0) 454 57 29 24 S jens.borgqvist E jens@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    E info@scanbox.se

    Kundtjänst

    Simon Svensson Innesäljare
    T +46 (0) 734 27 44 27 E simon.svensson@scanbox.se
    Cizela Arnell Business Support
    T +46 (0) 454 57 29 15 M +46 (0) 734 27 44 22 E cizela.arnell@scanbox.se
    Lisa Burén Team Lead Business Support
    T +46 (0) 454 57 29 12 M +46 (0) 734 27 44 12 E lisa.buren@scanbox.se
    Kundtjänst – om du har generella frågor
    T +46 (0) 454 30 83 00 E info@scanbox.se
    Orderläggning – vid nyförsäljning av produkter
    T +46 (0) 454 30 83 00 E order@scanbox.se
    Reservdelsbeställning – om du vet vad du behöver
    T +46 (0) 454 30 83 00 E spareparts@scanbox.se

    Teknisk Support

    Teknisk Support – hjälp med felande produkt
    T +46 (0) 454 30 83 00 E service@scanbox.se
    Tobias Zakariasen Teknisk Support
    T +46 (0) 454 57 29 17 E tobias@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se

    Produktion

    Anders Karlsson Produktionschef
    T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
    Sofia Knagg Logistics Manager
    T +46 (0) 454 57 29 13 M +46 (0) 734 27 44 13 E sofia.knagg@scanbox.se
    Axel Åberg Produktionsplanerare
    T +46 (0) 454 57 29 20 M +46 (0) 734 27 44 20 E axel.aberg@scanbox.se
    Simon Lomnitz Produktchef
    T +46 (0) 454 30 83 00 M +46 (0) 734 24 96 42 E simon.lomnitz@scanbox.se
    Klas Hallqvist Kvalitets- och utvecklingsansvarig
    T +46 (0) 454 58 81 90 E klas@scanbox.se
    Lars Petersson Strategisk Inköpare
    T +46 (0) 454 30 83 00 M 0702029900 E purchase@scanbox.se
    Tobias Zakariasen Teknisk Support
    T +46 (0) 454 57 29 17 E tobias@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se

    Ledning

    Henrik Jonsson CEO
    T +46 (0) 454 57 29 29 M +46 (0) 734 27 44 29 E henrik.jonsson@scanbox.se
    Johan Olsson Säljchef
    T +46 (0) 454 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
    Klas Hallqvist Kvalitets- och utvecklingsansvarig
    T +46 (0) 454 58 81 90 E klas@scanbox.se
    Anders Karlsson Produktionschef
    T +46 (0) 454 58 81 94 E anders.karlsson@scanbox.se
    Jenny Sundström CFO
    T +46 (0) 454 30 83 00 E jenny.sundstrom@scanbox.se
    Simon Lomnitz Produktchef
    T +46 (0) 454 30 83 00 M +46 (0) 734 24 96 42 E simon.lomnitz@scanbox.se

    Kontakta oss

    Besöksadress
    Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

    Postadress
    Box 13
    293 21 Olofström
    Sverige

    T 0454 30 83 00
    0454 30 83 30
    E info@scanbox.se