Kontakt

 

Vill du veta mer om den perfekta boxen för dina behov, uppgradera produkterna i din verksamhet eller köpa fler? Hör av dig så hjälper vi dig med lösningar som ger dig det du behöver. Här hittar du namn, ansvarsområde och kontaktuppgifter till oss som jobbar på ScanBox i Sverige och i Storbritannien.

ScanBox har idag återförsäljare i över 40 länder världen över. För att komma i kontakt med någon av dessa var vänlig kontakta oss via formuläret nedan eller någon av våra säljare.



Kontaktpersoner

Huvudkontor

VD & Vice VD

Torbjörn Peltonen VD
T 0454 - 57 29 10 E tobbe@scanbox.se
Johan Folkesson Vice VD & Inköpschef
T 0454 - 57 29 16 E johan@scanbox.se

Försäljning & Marknad

Ole Lyngdahl-Olsen Försäljningschef
T 0454 - 57 29 23 S ole.l.olsen E ol@scanbox.se
Johan Olsson Försäljning Export
T 0454 - 57 29 18 S Johan.ohlsson87 E johan.olsson@scanbox.se
Christer Askerot Försäljning Sverige
T 0454 - 57 29 11 S christer.askerot E christer@scanbox.se
Christoffer Andersson Försäljning Export
T 0454-58 81 92 S Christoffer Andersson E Christoffer.Andersson@scanbox.se

Administration & Ekonomi

Fredrik Petersson Ekonomichef
T 0454-57 29 22 E fredrik.petersson@scanbox.se
Ronja Johansson Ekonomiadministratör
T 0454 - 57 29 28 E ronja@scanbox.se
Lotta Peltonen Kundansvarig
T 0454 - 57 29 13 E lotta@scanbox.se
Jenny Sundstam Kundtjänst
T 0454-57 29 29 E jenny@scanbox.se

Produktion, Inköp, Service & Teknisk Support

Christoffer Olsson Produktionschef
T 0454 – 57 29 25 E christoffer.olsson@scanbox.se
Johan Folkesson Vice VD & Inköpschef
T 0454 - 57 29 16 E johan@scanbox.se
Sofia Folkesson Inköpsadministratör
T 0454 - 57 29 27 E sofia@scanbox.se
Tobias Zakariasen Service & teknisk support
T 0454 - 57 29 17 E tobias@scanbox.se
Jenny Sundstam Kundtjänst
T 0454-57 29 29 E jenny@scanbox.se

Kontakta oss

Besöksadress
Ekängsvägen 1, 293 21 Olofström

Postadress
Box 13
293 21 Olofström
Sverige

T 0454 30 83 00
0454 30 83 30
E info@scanbox.se